اداری - آموزشی

اداری - آموزشی

معاون وزیر آموزش و پرورش گفت: طرح رتبه بندی فرهنگیان شامل همه فرهنگیان باسایقه شش سال به بالا می شود و احکام آن از سه شنبه 31 شهریور در اختیار فرهنگیان قرار می گیرد.


بطحایی معاون پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش در گفتگو با خبرنگار حوزه آموزش و پرورش باشگاه خبرنگاران جوان با اشاره به اجرای طرح رتبه بندی فرهنگیان از مهرماه افزود: همه آموزگاران، مربیان پرورشی و تربیت بدنی، متصدیان آزمایشگاهها، معاونین و مدیران واحدهای آموزشی باسابقه شش سال به بالا شامل طرح رتبه بندی می شوند.

وی تصریح کرد: حدود 50 درصد احکام فرهنگیان کشور صادر شده و مابقی آن طی دو روز آینده صادر و از طریق واحدهای آموزشی هر فرهنگی در اختیار او قرار می گیرد.

معاون وزیر آموزش و پرورش اظهار داشت: اگر در احکام صادره در مورد مشخصات و یا امتیازبندی فرهنگیان مشکلاتی وجود داشته باشد، می توانند از طریق مدیر مدرسه برای رفع اشکال اقدام کنند که در این صورت موارد در کارگزینی بررسی و از طریق سامانه نرم افزاری مورد بازبینی قرار می گیرد و در صورت وجود اشکال برطرف می شود.

بطحایی با اشاره به اعمال افزایش حقوق فرهنگیان با اجرای طرح رتبه بندی گفت: مبنای افزایش حقوق فروردین ماه سال جاری است، اما با توجه به اجرای طرح از اول مهرماه، اولین افزایش در پایان مهرماه برای فرهنگیان اعمال می شود. اما ما به التفاوت شش ماه ابتدای سال نیز به تدریج به فرهنگیان پرداخت می شود.
 
بطحایی خاطرنشان کرد: بر اساس بخشنامه هایی که به ادارات آموزش و پرورش ابلاغ شده رتبه حرفه ای فرهنگیان در احکام حقوقی آنها ذکر شده و از طریق مرکز آموزشی هر فرهنگی در اختیار او قرار می گیرد.
۹۴/۰۶/۳۰

ارسال نظر

تنها امکان ارسال نظر خصوصی وجود دارد
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی
نظر شما به هیچ وجه امکان عمومی شدن در قسمت نظرات را ندارد، و تنها راه پاسخگویی به آن نیز از طریق پست الکترونیک می‌باشد. بنابراین در صورتیکه مایل به دریافت پاسخ هستید، پست الکترونیک خود را وارد کنید.